Depilacja laserowa w salonie kosmetycznym Elegante Warszawa

Opublikowany 16 November 2009 przez admin

depilacja laserowa warszawaZabieg medycyny estetycznej jakim bez wątpienia jest depilacja laserowa Warszawa wykonuje praktycznie każdy salon i gabinet urody, który świadczy usługi szeroko pojętej medycyny estetycznej. Głównie z uwagi na fakt, że jest jedne z bardziej popularnych zabiegów kosmetyczno-medycznych w Polsce i na świecie. Nie wszędzie jednak zabieg przeprowadzany jest z tą samą skutecznością i profesjonalizmem. Postanowiliśmy zacząć cykliczny test, wybranych salonów kosmetycznych w Warszawie. Badamy dostępne rozwiązania i możliwości w zakresie permanentnego usuwania owłosienia za pomocą lasera. Pierwszym sprawdzonym salonem urody oferującym zabiegi medycyny estetycznej jest jeden z najbardziej znanych warszawskich salonów – Salon Urody Elegante.

Depilacja laserowa w tym salonie przeprowadzana jest przy użyciu jednego z najbardziej skutecznych laserów Nd-Yag, czyli neodymowo-yagowego, nie oddziaływującego na melaninę, ale na brodawki włosa. Jak twierdzi osoba wykonująca zabieg, lekarz medycyny estetycznej, minimalna ilość naświetlań laserem to trzy serie w odstępach od czterech do sześciu tygodni. Co ważne, zabieg wykonywany jest z udziałem specjalisty, który również kwalifikuje do zabiegu, podczas wywiadu wstępnego, który wskazany jest przed wykonaniem depilacji laserowej. Metoda stosowana w salonie, to jak w większości przypadków usuwania owłosienia laserem, bezbolesny zabieg.

Pora na wrażenia i ocenę salonu. Już od pierwszego kontaktu wyczuć można profesjonalne podejście nie tylko do klienta, ale również do samego zabiegu. Żadne z zadanych przez nas pytań nie zostało zlekceważone przez personel, nawet te z pozoru najbardziej błahe. Podczas rozmowy, zostaliśmy szczegółowo poinformowani odnośnie przygotowań, zaleceń i przeciwwskazań do zabiegu, a także zaproszono nas na wizytę, celem zapoznania się z salonem i przeprowadzenia wywiadu wstępnego przed zabiegiem z lekarzem medycyny estetycznej. Odnieśliśmy wrażenie, że medycyna estetyczna Warszawa w tym salonie ma szczególne znaczenie, jako gałąź medycyny, która rozwija się niezwykle dynamicznie, wymuszając zmiany w dotychczasowym podejściu do kosmetologii i dermatologii. Zdrowie i uroda są tutaj traktowane priorytetowo.

Podczas pierwszej wizyty zostaliśmy oprowadzeni po salonie kosmetycznym, gdzie mogliśmy zapoznać się z pozostałą ofertą zabiegów. Pokazano nam również pokój, gdzie odbywa się zabieg trwałej depilacji laserem i sprzęt, którym się go wykonuje. Podczas oprowadzania, zadawaliśmy mnóstwo pytań dt. zabiegu, które nie pozostały bez fachowej odpowiedzi. Sam salon to bardzo przytulne i komfortowe miejsce, a personel z którym mieliśmy kontakt bardzo sympatyczny i kompetentny. Salon kosmetyczny Warszawa Elegante nie bez powodu uznawany jest za jeden z najlepszy i najbardziej prestiżowych gabinetów urody w Warszawie.

Sam zabieg przebiegł szybko i sprawnie, depilowaliśmy testowo górną wargę, a osobą depilowaną była jedna z redaktorek tego serwisu. Obecnie jest już po 2 serii zabiegów, więc jeszcze wstrzymamy się z końcową oceną skuteczności. Nie mniej jednak póki co rezultaty są bardzo obiecujące, a sama testująca wypowiada się o przebiegu kuracji w samych superlatywach.

Ocena jaką otrzymał od nas ten salon kosmetyczny Warszawa to 5/5, w związku z tym polecamy go serdecznie wszystkim zainteresowanym przeprowadzeniem profesjonalnego zabiegu depilacji laserowej w Warszawie. Salon mieści się na Ordona 12 w Warszawie.

Kolejnym zabiegiem jaki przetestujemy w tym salonie będzie makijaż permanentny Warszawa – ale ten test zostanie opisany na naszym serwisie poświęconym tylko temu zabiegowi. Informacje o trwałym makijażu znajdziecie na stronie: http://www.makijaz-permanentny-warszawa.pl.

Skomentuj

O czym?

Blog poświęcony depilacji laserowej, najnowszym technologiom trwałego usuwania owłosienia oraz ofercie salonów kosmetycznych w Warszawie.

O serwisie »

Archiwum wpisów