Lumenis LightSheer Duet – nowy laser do trwałego usuwania włosów

Opublikowany 19 November 2009 przez admin

laser do depilacji laserowejDepilacja laserowa to na dzień dzisiejszy jedyny sposób aby definitywnie pozbyć się zbędnego owłosienia. Mimo dużej skuteczności dotychczasowe zabiegi depilacji  często nie należą do przyjemnych – są długie, bolesne i zupełnie nie komfortowe, przez co zniechęcają wiele kobiet do wykonania zabiegów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom amerykańska firma LUMENIS – światowy lider w produkcji laserów, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno medycynie jak i w kosmetyce, zapoczątkowała przełom w dziedzinie laserów do trwałej depilacji. Na IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti –Aging, który miał miejsce 26-27 września 2009 r. w Warszawie, po raz pierwszy w Polsce  przedstawiono jeden z najlepszych dostępnych na świecie, zaawansowany technologicznie system – LightSheer Duet  posiadający  certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Food & Drug Administration)…

LightSheer Duet jest jedynym laserem wyposażonym w  dwie głowice pracujące:
– Pierwsza z głowic, zaopatrzona jest w okienko terapeutyczne z syntetycznego szafiru o wymiarach 9x9mm. Chłodzona końcówka będąca własnością patentowa firmy zapobiega oparzeniom ,nawet przy bardzo wysokich mocach. Jest to najmocniejszy z istniejących systemów, co pozwala na zmniejszenie liczby seansów i zapewnia nieporównywalną skuteczność .  

-Druga głowica to nowatorskie połączenie dużej powierzchni zabiegowej 22x35mm z podciśnieniem, zezwalające na bardzo szybką ,skuteczną i  bezbolesną depilację dużych powierzchni ciała jak nogi, plecy czy tors. Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje głębsze wnikanie światła laserowego, a system Vacum zwiesza efektywność , dzięki czemu uzyskujemy skuteczna depilacje przy niższych energiach. Liczba impulsów potrzebnych do depilacji jest10-krotnie niższa w porównaniu z zabiegiem klasycznym, co dramatycznie skraca czas zabiegu. I tak  np. depilacja nóg zajmuje zaledwie 15 minut a nie jak poprzednio 2-3 godziny.

System zasysania skóry  pozwala  także na bezpieczną depilację osób z ciemną karnacją, wrażliwa skórą oraz z tendencją do pękających naczynek -niwelując tym samym powikłania -częste po zabiegach wykonywanych poprzednią wersją lasera!!! Głowica nie wymaga chłodzenia, a zabieg dzięki dużej szybkości jest bezbolesny i nie uciążliwy dla pacjenta.
Według producenta LightSheer Duet to gwarancja najwyższej skuteczności oraz najkrótszego czasu trwania zabiegu . To idealna alternatywa dla osób szukających szybkich, trwałych i bezbolesnych  metod depilacji, pragnących spełnić marzenie o gładkiej skórze.

Być może wkróce uda nam się przedstawić opinię oraz ocenę działania i skuteczności tego lasera.

Skomentuj

O czym?

Blog poświęcony depilacji laserowej, najnowszym technologiom trwałego usuwania owłosienia oraz ofercie salonów kosmetycznych w Warszawie.

O serwisie »

Archiwum wpisów