Przedłużanie rzęs w Warszawie – opinie

Opublikowany 04 June 2013 przez admin

przedluzanie_rzes_warszawa_wolaWiosna i lato to okres pełen eleganckich imprez, takich jak ślub. W czerwcu czeka mnie iście wystawne wesele, do którego trzeba się należycie przygotować. Moje rzęsy są jasne i niestety zdążyły się już przerzedzić od częstego używania wszelakich tuszów. Wobec tego zaczęłam podpytywać przyjaciółki, czy poleciłyby mi fajny salon kosmetyczny, w którym wydłużają i zagęszczają rzęsy. Takim oto sposobem trafiłam do salonu pani Kamili Żbikowskiej, który znajduje się na Woli w Warszawie.


Już od progu poczułam miłą atmosferę, a sama właścicielka przywitała mnie szerokim uśmiechem. Oczekiwania moje były duże, ponieważ słyszałam bardzo pochlebne opinie o pani Kamili Żbikowskiej. Okazało się, że zdobyła nawet certyfikat z przedłużania i zagęszczania rzęs, więc zna się na tym doskonale. Najpierw dokładnie obejrzała moje powieki. Razem ustaliłyśmy, że użyte zostanie jedwabne włosie, a metoda jaka będzie zastosowana to 2:1. Sam zabieg trwał 2 godziny. Był bardzo przyjemny, nie odczułam dyskomfortu.

Gdy zobaczyłam efekt, nie mogłam uwierzyć! Oczy prezentowały się wspaniale, do tego wyglądały bardzo naturalnie. Żaden tusz nie daje takiego efektu jak przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Najlepsze opinie o salonie kosmetycznym w Warszawie dotyczyły właśnie pani Kamili Żbikowskiej i sama znalazłam w nich potwierdzenie.

Cena także okazała się bardzo przystępna. Aby efekt utrzymał się jak najdłużej, należy przyjść na uzupełnienie rzęs po około 2 tygodniach od samego zabiegu.
Obecnie noszę rzęsy już drugi tydzień. Są nadal piorunujące! Więcej dowiecie się na przedłużanie rzęs Warszawa. Ja już wiem, że przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie tylko w salonie kosmetycznym u pani Kamili Żbikowskiej. Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom, które chcą wyglądać niepowtarzalnie i uwodzicielsko.

Skomentuj

O czym?

Blog poświęcony depilacji laserowej, najnowszym technologiom trwałego usuwania owłosienia oraz ofercie salonów kosmetycznych w Warszawie.

O serwisie »

Archiwum wpisów