Salon kosmetyczny Warszawa: usuwanie wąsika

Opublikowany 22 May 2012 przez admin

Potrafi oszpecić najpiękniejszą kobietę. Kłopotliwy szczególnie u brunetek o jasnej karnacji, bo to u nich zazwyczaj jest najbardziej widoczny. Może być wynikiem zaburzeń hormonalnych czy choroby tarczycy, dlatego należy wykonać badania, by dowiedzieć się jaka jest przyczyna jego występowania. Ale oprócz tego można „pomóc” swojej urodzie i usunąć wąsik. W jaki sposób? W artykule przeczytasz jakimi metodami pozbyć się niechcianych włosków, które psują Ci dobry nastrój.

Przede wszystkim należy zapomnieć o goleniu maszynką. Przez jej używanie odrastające włoski staną się bardziej widoczne: będą ciemniejsze i bardziej ostre. Dużo lepiej jest usunąć wąsik woskiem na zimno (w plastrach). Zabieg ten można z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie, w domu. Należy ogrzać plaster, przykleić go do wąsika i oderwać energicznym ruchem (w kierunku przeciwnym do ruchu wzrostu włosków). Niestety ta metoda może podrażniać wrażliwą skórę. Dla takiej cery nie nadaje się również depilacja kremami, ponieważ może wywołać alergię.

Jeżeli chcesz usunąć zbędne owłosienie, ale wolisz by wyręczył Cię w tym ktoś posiadający duże doświadczenie w przeprowadzaniu takich zabiegów, wybierz się do gabinetu kosmetycznego. W salonie możesz skorzystać z depilacji woskiem na ciepło, którego efekt będzie utrzymywał się do kilku tygodni. Jeżeli marzysz o trwałym usunięciu owłosienia to wybierz depilację laserową, a już po kilku zabiegach na zawsze zapomnisz o niechcianych włoskach.

Skomentuj

O czym?

Blog poświęcony depilacji laserowej, najnowszym technologiom trwałego usuwania owłosienia oraz ofercie salonów kosmetycznych w Warszawie.

O serwisie »

Archiwum wpisów